Trwa ładowanie...
d30lmhv

Sygnity chce w ciągu 2 miesięcy zaprezentować plan strategiczny na 5 lat

Warszawa, 18.12.2015 (ISBnews) - Sygnity kończy wdrożenie nowego, rozwojowego 5-letniego planu strategicznego i zakłada, że zaprezentuje go w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, poinformował prezes Janusz R. Guy.

Share
d30lmhv

"Sygnity jest na etapie ukończenia procesu rewitalizacji biznesu i wdrożenia nowego, rozwojowego 5- letniego planu strategicznego. Prace nad nim są już ukończone, a jego założenia zostały już zaakceptowane przez radę nadzorczą. Naszą intencją jest, aby strategia została zaprezentowana rynkowi w ciągu najbliższych dwóch miesięcy" - napisał Guy w liście do akcjonariuszy.

Wskazał, że strategia Grupy Sygnity będzie zdecydowanie nastawiona na rozwój, zarówno organiczny w obszarze innowacyjnych produktów i usług (np. w obszarze telco, technologii cloud, usług mobilnych itp.), jak i poprzez akwizycje ciekawych, niszowych firm zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT. W roku finansowym 2014/2015 (1 października 2014 - 30 września 2015) skonsolidowane przychody spółki wyniosły 429,3 mln zł.

(ISBnews)

d30lmhv

Podziel się opinią

Share
d30lmhv
d30lmhv