Trwa ładowanie...
d3be2xj
28-01-2016 10:23

Sygnity ma szansę na kolejne zamówienia w ramach systemu ePodatki

Warszawa, 28.01.2016 (ISBnews) - Ministerstwo Finansów zaprosiło Sygnity do negocjacji w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na "Zakup usług dla Systemu e-Podatki i jego komponentów, a także dostawa oprogramowania oraz świadczenie usług dodatkowych", podało Sygnity.

d3be2xj
d3be2xj

Spółka podkreśla, że zamówienie ma charakter uzupełniający do umowy zawartej w 2013 r. i prowadzone jest na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 6 Prawa zamówień publicznych.

"Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz zamawiającego usług zmiany w ramach rozwoju systemu e-Podatki i jego komponentów, a także dostawa oprogramowania w przedmiotowym zakresie. Dodatkowo zamówienie obejmuje przeprowadzenie szkolenia personelu zamawiającego oraz świadczenie usług w zakresie wsparcia konsultanckiego i utrzymania oprogramowania" - czytamy w komunikacie.

W ocenie Sygnity, zakres oraz przedmiot zamówienia dają podstawę do uznania, iż ewentualne zawarcie umowy dotyczącej wykonania zamówienia oraz jej realizacja mogą mieć istotny wpływ na przyszłe wyniki finansowe wykonawcy.

"Niemniej jednak, wartość potencjalnego wynagrodzenia uzyskanego przez Sygnity z tytułu realizacji zamówienia będzie przedmiotem ww. negocjacji z zamawiającym" - podano także.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT. W roku finansowym 2014/2015 (1 października 2014 - 30 września 2015) skonsolidowane przychody spółki wyniosły 429,3 mln zł.

(ISBnews)

d3be2xj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3be2xj