Trwa ładowanie...
d2vr06e

Sygnity ma umowę w ramach projektu e-zdrowie za 64,6 mln zł netto

15.06. Warszawa (PAP) - Sygnity podpisało z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia umowę na wykonanie dwóch systemów informatycznych w ramach projektu e-zdrowie. Łączna...

Share
d2vr06e

15.06. Warszawa (PAP) - Sygnity podpisało z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia umowę na wykonanie dwóch systemów informatycznych w ramach projektu e-zdrowie. Łączna wartość umowy to 64,6 mln zł netto - podała spółka w komunikacie.

"Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie, realizacja i nadzór gwarancyjny podsystemów: Hurtownia Danych oraz Podsystem Wykrywania Nadużyć w ramach projektu Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych(System P1)" - podano w komunikacie.

Termin wykonania umowy wynosi 26 miesięcy od dnia jej zawarcia. Okres świadczenia usług wchodzących w zakres nadzoru gwarancyjnego kończy się w terminie 24 miesięcy od dnia uruchomienia całego systemu P1.

Umowa została zawarta w ramach czwartej części projektu "Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania Zasobów Cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych". (PAP)

kuc/ osz/

d2vr06e

Podziel się opinią

Share
d2vr06e
d2vr06e