Trwa ładowanie...
dmr0lbr

Sygnity przyśpiesza publikację raportu kwartalnego w związku z wezwaniem Asseco

26.04. Warszawa (PAP) - Sygnity postanowiło przyśpieszyć publikację raportu za I kw. (V kw. roku obrotowego 2011/2012 spółki) w związku z wezwaniem ogłoszonym przez Asseco Poland,...

Share
dmr0lbr

26.04. Warszawa (PAP) - Sygnity postanowiło przyśpieszyć publikację raportu za I kw. (V kw. roku obrotowego 2011/2012 spółki)
w związku z wezwaniem ogłoszonym przez Asseco Poland, które kończy się 10 maja. Obecny termin publikacji raportu Sygnity to 8 maja - podała spółka w komunikacie.

"Mając na uwadze trwające wezwanie na akcje Sygnity ogłoszone przez Asseco Poland oraz kierując się interesem wszystkich akcjonariuszy, zarząd Sygnity postanowił przyśpieszyć termin publikacji raportu kwartalnego za I kwartał roku kalendarzowego 2012 (V kwartał roku obrotowego 2011/2012)" - napisano w raporcie.

"Przyśpieszenie publikacji tego raportu umożliwi wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z bieżącymi wynikami spółki oraz z planami zarządu na kolejne kwartały, jeszcze przed przewidywanym na 10 maja potencjalnym zakończeniem wezwania" - dodano.

Pierwotny termin publikacji raportu kwartalnego był ustalony na 15 maja.(PAP)

gsu/ jtt/

dmr0lbr

Podziel się opinią

Share
dmr0lbr
dmr0lbr