Trwa ładowanie...
d1vupfg

Szefowie finansów Conbelts Bytom oraz Quad/Graphics Dyrektorami Fin. Roku

Warszawa, 24.09.2015 (ISBnews) - Po raz dziesiąty zostały przyznane nagrody branży finansowej - Dyrektor Finansowy Roku. Podczas jubileuszowej edycji Kapituła Konkursu doceniła Beatę Ewę Janowską - dyrektor finansową firmy Conbelts Bytom oraz Marka Gruszeckiego - członka zarządu ds. finansowych w firmie Quad/Graphics Europe.

Share
d1vupfg

W kategorii dużych przedsiębiorstw, tytuł Dyrektora Finansowego Roku otrzymał Marek Gruszecki, który pełni funkcję członka zarządu ds. finansów w Quad/Graphics Europe. Został on wyróżniony za realne przyczynienie się do poprawy sytuacji finansowej spółki, restrukturyzacji jej zadłużenia oraz wzrostu wartości. Okazał się również cennym partnerem dla udziałowców podczas przekształceń własnościowych spółki. Obok biznesu potrafił dostrzec, docenić i zrozumieć rolę pracowników w budowaniu pozycji firmy.

W kategorii Małych i Średnich Przedsiębiorstw zwyciężyła Beata Ewa Janowska, dyrektor finansowa firmy Conbelts Bytom. Kapituła doceniła laureatkę za restrukturyzację finansów firmy, która znajdowała się w bardzo trudnej sytuacji i walczyła o przetrwanie. Beata Janowska przyczyniła się do osiągnięcia porozumienia oraz utrzymania współpracy z wierzycielami. Sprawiła, że pracownicy firmy zaczęli doceniać i właściwie postrzegać kwestię finansów, co wraz ze zmianą kultury organizacyjnej, wydatnie wpłynęło na całościowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Kapituła jubileuszowej X edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku, przyznała również wyróżnienie w kategorii Dużych Przedsiębiorstw, które otrzymał Adam Żołnowski, wiceprezes ds. finansowych DCT Gdańsk. Doceniono jego wkład w budowę wartości firmy wykraczający poza sferę finansów, a także szerokie spojrzenie, uwzględniające funkcjonowania przedsiębiorstwa w regionie. Adam Żołnowski odniósł sukces, jako finansista, menedżer, a także lokalny patriota, przyczyniając się między innymi do usprawnienia funkcjonowania portu w Gdańsku.

ISBnews była partnerem medialnym wydarzenia.

(ISBnews)

d1vupfg

Podziel się opinią

Share
d1vupfg
d1vupfg