Pracodawcy: zgoda na niższe wpłaty do OFE, ale tylko przez kilka lat
W obliczu dramatycznej sytuacji finansów publicznych pracodawcy zgodzą się na czasowe, trwające kilka lat zmniejszenie składek, które wpływałyby do OFE - poinformowała PAP w piątek po posiedzeniu zespołu Komisji Trójstronnej Małgorzata Janczewska z Pracodawców RP.