Trwa ładowanie...
taksówki

Taksówkarze chcieli zatrzymać kierowcę Ubera, zatrzymali męża odwożącego żonę

Taksówkarze w jednym z polskich miast dokonali nieudanego zatrzymania obywatelskiego

Share
Taksówkarze chcieli zatrzymać kierowcę Ubera, zatrzymali męża odwożącego żonę
Źródło: Eastnews, Fot: AP/FOTOLINK
dv6imt3

Taksówkarze w Łodzi dokonali nieudanego zatrzymania obywatelskiego - donosi na Facebooku „Grupa antytaksówkowa”. Okazało się, że kierowca, którego taksówkarze podejrzewali o pracę w Uberze, okazał się być zwykłym cywilem.

Na filmie zamieszczonym przez profil „Grupa antytaksówkowa” obserwujemy taksówkarza blokującego przejazd białego samochodu. Stojąca przy drzwiach kobieta, która przyjechała autem razem z mężem, zdenerwowana krzyczy: „Przepraszam bardzo, mogę kogoś poprosić? To jest chore! To jest nienormalne, pan mi blokuje drogę”. Po chwili na miejscu zdarzenia pojawiają się policjanci, prawdopodobnie wezwani na miejsce przez taksówkarza.

dv6imt3

Policja rozmawia najpierw z taksówkarzem, który tłumaczy, że samochód jest wykorzystywany przez Ubera. Na pytanie czy przyjechała odpłatnie, kobieta odpowiada, że przyjechała z mężem zobaczyć, o której ma pociąg.

Film kończy się wylegitymowaniem pary przez policjantów oraz drobnymi przepychankami słownymi między nagrywającym film a mężczyzną będącym prawdopodobnie taksówkarzem.

dv6imt3

Podziel się opinią

Share
dv6imt3
dv6imt3