Trwa ładowanie...

Taśma klejąca za 155 funtów. To ma być hit jesieni i zimy

Belgijski projektant mody Raf Simons wprowadził do sprzedaży taśmę klejącą, której rolka kosztuje 155 funtów (ok. 725 zł).

Share
Taśma klejąca za 155 funtów. To ma być hit jesieni i zimy
Źródło: Instagram/Brown Fashion
d3f5bfy

Jeśli wierzyć zapowiedziom, taśma będzie hitem tej jesieni i zimy. Zaprezentowano ją podczas premiery kolekcji na nadchodzące pory roku. Jak czytamy na stronie sklepu Browns Fashion, taśma wcale nie służy do pakowania. Używa się jej jako zamiennika paska. Od zwykłych taśm za kilka złotych dostępnych w marketach, w zależności od wariantu, różni się napisem "RSYP Youth Project" lub "Walk with me".

Ta taśma klejąca przypomina nam taśmę do pakowania, ale zamiast wysyłać oklejone nią paczki, podkreślisz swój nowy, zabójczy look. (…) Zaprojektowano ją jako akcesorium oraz ozdobę twojej szafy pełnej dizajnerskich ubrań – czytamy w opisie na stronie sklepu.

Taśmę wykonano z poliuretanu. Jej szerokość to 5 cm. Długości rolki nie podano, ale sądząc po grubości na zdjęciu, powinna starczyć na kilkukrotne przepasanie się. Cena może i jest wysoka, ale i tak niższa niż dobry pasek z logo znanego producenta. Pytanie tylko czy rzeczywiście wszyscy tak chętnie przerzucą się na taśmę.

To już nie pierwszy raz, kiedy projektanci wprowadzają do oferty przepłacone rzeczy codziennego użytku. Głośno było o spinaczu biurowym Prady ze srebra i z logiem projektanta. Jego cena to 140 funtów (ok. 650 zł). Wcześniej szybko rozniosła się też informacja o torbie Balenciaga, która wygląda niemalże tak samo jak ta z Ikei. Tylko ceny są różne. Dizajnerska torba kosztuje 1125 funtów (ok. 5,2 tys. zł). Z kolei ta z Ikei – 2,49 zł.

Zobacz też: Tak wyglądał paryski pokaz Ewy Minge od kulis

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d3f5bfy

Podziel się opinią

Share
d3f5bfy
d3f5bfy