Trwa ładowanie...
di85q4k

Techland: Liczba graczy Dying Light sięgnęła 3,2 mln osób w 45 dni od premiery

Warszawa, 19.03.2015 (ISBnews) - Techland ogłosił, że w przeciągu 45 dni od premiery gry "Dying Light", liczba graczy osiągnęła poziom 3,2 mln osób.
Share
di85q4k

"Biorąc pod uwagę wyniki uzyskane w tym samym okresie, 'Dying Light' stał się tym samym najpopularniejszym tytułem w historii firmy. (?) Od czasu swojej premiery Dying Light okupuje najwyższe miejsca na listach najczęściej kupowanych gier na całym świecie. Ostatni tytuł Techlandu o zombie już został numerem 1 na listach bestsellerów w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Polski, Szwecji, Australii i innych, ważnych rynkach na świecie" - czytamy w komunikacie.

Jak podano, w związku z sukcesem "Dying Light", Techland kontynuuje wsparcie gry po jej premierze. W zeszłym tygodniu pojawiła się pierwsza darmowa zawartość dodatkowa do "Dying Light", zawierająca wyczekiwany poziom trudności Hard, nowe bronie, dodatkowe stroje i inne dodatki do strefy kwarantanny.

"Co najważniejsze, firma potwierdziła swoje plany dotyczące dalszego aktywnego wsparcia dla gry w postaci nowy map, trybów, zdolności, zadań i innych oryginalnych dodatków" - czytamy dalej.

Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie blisko 260 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim oraz w Kanadzie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak, Boxoff Store oraz portalu legeo.pl.

(ISBnews)

di85q4k

Podziel się opinią

Share
di85q4k
di85q4k