Trwa ładowanie...
d2t27gt

Tele-Polska Holding chce w '09 wejść na NC

21.9.Warszawa (PAP) - Działający na rynku telekomunikacyjnym Tele-Polska Holding planuje do końca 2009 roku debiut na rynku NewConnect. Spółka planuje przeprowadzić emisję o...

Share
d2t27gt

21.9.Warszawa (PAP) - Działający na rynku telekomunikacyjnym Tele-Polska Holding planuje do końca 2009 roku debiut na rynku NewConnect. Spółka planuje przeprowadzić emisję o wartości do 1 mln zł, a do końca 2011 roku chce być notowana na GPW - poinformowała spółka w poniedziałkowym komunikacie.

"Holding rozpoczął przygotowania do oferty prywatnej akcji, zaś procedury związane z debiutem na rynku NC planuje zakończyć na jesieni. Emisja będzie miała wielkość maksymalnie 1 mln zł" - napisano w komunikacie.

"Celem strategicznym spółki na lata 2010-2012 jest umocnienie pozycji rynkowej oraz uzyskanie trwałego statusu jednego z liderów wśród alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce" - dodano.

d2t27gt

Tele-Polska Holding jest grupą kapitałową, oferującą pełen zakres usług telekomunikacyjnych (głos i transmisja danych) realizowanych w technologii TDM oraz VoIP oraz usług dostępu do Internetu. Oferta spółki skierowana jest zarówno do klienta końcowego biznesowego, indywidualnego oraz innych operatorów telekomunikacyjnych.

Grupa ma strukturę holdingową. Podmiotem dominującym jest Tele-Polska Holding SA, a działalność operacyjna prowadzona jest przez podmioty zależne: Etelko, Telepolska, Teltraffic oraz DID.

Oferującym akcje jest Capital One Advisers. (PAP)

seb/ pam/

d2t27gt

Podziel się opinią

Share
d2t27gt
d2t27gt