Trwa ładowanie...

Telekomunikacja Polska: Będzie taniej

Tańsze abonamenty i więcej minut na rozmowy. To założenia nowej oferty największego w kraju operatora telefonii stacjonarnej.

Telekomunikacja Polska: Będzie taniejŹródło: Telekomunikacja Polska
d3j6fua
d3j6fua

Wśród nowości znajdziemy tańszy abonament startowy w cenie nawet 34 zł (dotychczas 48,74 zł). Będzie to najtańsza oferta, którą zestawić można z internetową usługą Neostrady. Dzięki nowym stawkom klienci będą mogli zaoszczędzić na rachunkach nawet 21 proc. Warto zwrócić uwagę, że oferta promocyjna nie wygasa z chwilą zakończenia umowy.

Firma zaktualizowała cenniki zaproponowanych dwa lata temu abonamentów. Dziś w ofercie pojawiają się plany: DoMowy Ile Chcesz, DoMowy Taniej i DoMowy Na Co Dzień. Każdą z nich można podpisać na 12 lub 24 miesiące.

Przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy klient zyskuje niższy abonament i standardową liczbę minut. W przypadku umów na 2 lata, dodatkowo otrzymuje podwójną liczę minut w abonamencie oraz bezpłatne minuty na rozmowy z dwoma numerami stacjonarnymi lub komórkami.

d3j6fua

Przykładowo, osoby, które zdecydują się na zakup Planu DoMowy Ile Chcesz + w ofercie na 2 lata dostają aż 2400 minut na rozmowy, oszczędzają w tym czasie ponad 230 złotych na abonamencie i dodatkowo otrzymują 720 minut na połączenia do telefonii komórkowej.

Kliknij, żeby powiększyć
Źródło: Kliknij, żeby powiększyć

- Zamawiając na ten sam okres (24 miesiące - przyp. red.) Plan DoMowy Taniej + lub Na Co Dzień +, mogą zmniejszyć opłatę abonamentową od 105 do blisko 350 złotych. Klienci Planu DoMowy Taniej + dostaną też 2880 minut na dwa wybrane numery w sieci stacjonarnej, a osoby korzystające z Planu DoMowy Na Co Dzień + mają 1440 minut na połączenia do dwóch wybranych nówmerów do sieci komórkowych - wyjaśniono w komunikacie.

Rzecznik Telekomunikacji Polskiej Wojciech Jabczyński poinformował, że już od 24 marca oferta będzie dostępna dla nowych, jak i obecnych klientów.

d3j6fua
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j6fua