Trwa ładowanie...
d2y7z1b
29-11-2016 12:43

TenderHut otwiera kolejny oddział w Skandynawii - w Kopenhadze

Warszawa, 29.11.2016 (ISBnews) - Grupa TenderHut otworzyła kolejny zagraniczny oddział, poinformowała firma. Po Szwecji spółka otworzyła swój oddział w Danii.

d2y7z1b
d2y7z1b

"Dania to dobre miejsce na rozwój firmy z branży IT nie tylko ze względu na wysoko rozwiniętą infrastrukturę, ale również sprzyjające biznesowi rozwiązania podatkowe i administracyjne. Po otworzeniu biur w Kopenhadze i w Sztokholmie nadal intensywnie pracujemy nad realizacją naszej strategii w zakresie europejskiej ekspansji. Myślę, że jeszcze w tym roku otworzymy trzeci zagraniczny oddział, który poszerzy nasze wpływy" - powiedział wiceprezes Robert Strzelecki, cytowany w komunikacie.

Kopenhaskie biuro będzie wspierało sprzedaż usług wszystkich spółek z grupy oraz odpowiadało za lokalną obsługę klienta na rynku duńskim, podano także.

"W najbliższej przyszłości TenderHut planuje rozszerzyć zakres usług, uruchamiając własny zespół odpowiedzialny za cybersecurity. Jego zadaniem będzie przygotowanie organizacji do wdrożenia nowych dyrektyw Unii Europejskiej, które należy wprowadzić do 2018 roku (GDRP, PSD2), oraz Emergency Response Team, którego działania mają na celu zażegnanie problemu wycieku danych w organizacjach" - czytamy w komunikacie.

Spółka pozyskała lokalnego partnera, który będzie odpowiedzialny za rozwój oddziału w Danii - Petter'a Ottesen'a, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Pracując jako programista, specjalista od baz danych, konsultant i sprzedawca dla wielu międzynarodowych marek (m.in. Siemens, Software AG, Bull France, DLH Group, Fujitsu), zdobył doświadczenie biznesowe w Danii i Norwegii. Jego zadaniem jest rozszerzenie działalności firmy na rynek duński, podano także.

d2y7z1b

W skład grupy kapitałowej TenderHut wchodzą 3 kooperujące ze sobą spółki zależne z branży IT. SoftwareHut specjalizuje się w projektowaniu, dostosowywaniu i rozwijaniu systemów informatycznych. Solution4Labs świadczy usługi implementacji oraz dostosowywania systemów klasy LIMS do indywidualnych potrzeb laboratoriów. LegalHut świadczy usługi doradztwa prawnego i merytorycznego w zakresie zamówień publicznych oraz postępowań przetargowych w obszarze usług i produktów IT.

(ISBnews)

d2y7z1b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y7z1b