Trwa ładowanie...
d2p1v58

TenderHut przejmuje QBurst Poland od QBurst Technologies z siedzibą w Indiach

Warszawa, 02.02.2017 (ISBnews) - TenderHut przejęło 100% udziałów spółki QBurst Poland, pełniącej funkcję deweloperskiego oddziału firmy QBurst Technologies z siedzibą w Indiach, poinformowało TenderHut. 

Share
d2p1v58

"Naszym priorytetem jest ciągły rozwój i zwiększanie własnych możliwości, ponieważ jak głosi popularne powiedzenie duży może więcej" - powiedział wiceprezes Robert Strzelecki, cytowany w komunikacie.

Jest to już kolejne przejęcie w grupie TenderHut, która w 2016 roku wchłonęła spółkę LemonTea specjalizującą się w technologiach frontendowych, podkreślono.

"QBurst Poland wnosi do grupy TenderHut najnowocześniejsze technologie wykorzystujące machine learning, Internet Rzeczy i chmurę Azure. Wśród kluczowych usług oferowanych przez QBurst Poland wymienić można, m.in. budowę oraz rozwój aplikacji mobilnych i internetowych, zarządzanie infrastrukturą IT, optymalizację dla wyszukiwarek internetowych, budowę aplikacji w chmurze, analitykę Internetową i biznesową" - czytamy w komunikacie.

d2p1v58

QBurst Poland specjalizuje się w usługach dla branży e-commerce, produkcji, służby zdrowia, rozrywki i sektora finansowego, podano również.

"QBurst Poland jest partnerem i dostawcą firmy Microsoft, a SoftwareHut ma status Gold Partnera Microsoft. QBurst Poland ma niezbyt często spotykane na rynku doświadczenie w technologii Azure i w wykorzystywaniu machine learning. Nie boimy się również wysłużonych technologii z rodziny Microsoft, wspierając naszych klientów w ich utrzymaniu i rozwoju. Wierzę, że dzięki połączeniu z QBurst nasze kompetencje technologiczne będą jeszcze mocniejsze" - powiedział VP of business development Robert Matyszewski, również cytowany w komunikacie.

W skład grupy kapitałowej TenderHut wchodzą 3 kooperujące ze sobą spółki zależne z branży IT. SoftwareHut specjalizuje się w projektowaniu, dostosowywaniu i rozwijaniu systemów informatycznych. Solution4Labs świadczy usługi implementacji oraz dostosowywania systemów klasy LIMS do indywidualnych potrzeb laboratoriów. LegalHut świadczy usługi doradztwa prawnego i merytorycznego w zakresie zamówień publicznych oraz postępowań przetargowych w obszarze usług i produktów IT.

(ISBnews)

d2p1v58

Podziel się opinią

Share
d2p1v58
d2p1v58