Trwa ładowanie...
d2wl9u5

Tesco nagradza pracowników za pracę w warunkach epidemii

Tesco chce nagradzać pracowników sklepów oraz centrów dystrybucji, którzy pomimo niesprzyjających warunków robią co w ich mocy, by zapewnić klientom dostęp do towaru. Ich poświęcenie firma wycenia na dodatkowe 500 zł brutto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sieci nagradzają pracowników za prace w trudnych warunkach epidemii
Sieci nagradzają pracowników za prace w trudnych warunkach epidemii (Wikimedia Commons CC BY-SA, Fot: Burrows)
d2wl9u5

W środę sieć Tesco ogłosiła wprowadzenie dodatkowych nagród finansowych dla pracowników sklepów i centrów dystrybucji – informuje serwis "Dla handlu".

- Każdego dnia tysiące naszych kolegów i koleżanek pracuje, by zapewnić Polakom dostęp do żywności i innych niezbędnych produktów. Jestem niezmiernie dumny ze sposobu, w jaki koleżanki i koledzy w Tesco działają w tych wyjątkowych okolicznościach. Wszyscy zasługują na uznanie, a szczególnie chciałbym podziękować osobom pracującym w sklepach i centrach dystrybucji. – podkreśla Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco Polska.

d2wl9u5

Związek zawodowy działający w Tesco poinformował, że pracodawca w porozumieniu z NSZZ "Solidarność" zdecydował o wypłacie specjalnej nagrody w wysokości 500 zł brutto, dla wszystkich tych, którzy w marcu przepracowali przynajmniej 165 godzin (również pracujących na umowę zlecenia). Pracownicy, którzy przepracowali mniej niż 165 godzin, otrzymają nagrodę obliczoną proporcjonalnie. Nagroda na podobnych zasadach zostanie przyznana za pracę w kwietniu.

Tesco nie jest pierwsza siecią, która nagradza pracowników. Biedronka zapowiedziała premie w kwocie 300 zł brutto.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

d2wl9u5

Podziel się opinią

Share

d2wl9u5

d2wl9u5