Trwa ładowanie...
dco5jzt

TMF Group został właścicielem Extor SA w Polsce oraz UCMS Group

Warszawa, 15.06.2016 (ISBnews) - TMF Group, globalny dostawca usług biznesowych dla firm, został właścicielem dwóch wiodących dostawców usług księgowych oraz kadrowo-płacowych: w Polsce firmy Extor SA oraz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej UCMS Group, podała spółka.

Share
dco5jzt

"Wejście w skład TMF Group obydwu spółek, które łącznie zatrudniają ponad 440 pracowników i obsługują blisko 1000 podmiotów, jest realizacją globalnej strategii TMF Group zakładającej dostarczanie najwyższej jakości usług biznesowych dla firm, które prowadzą działalność i inwestują na całym świecie" - czytamy w komunikacie.

"Obszar Europy Środkowo-Wschodniej jest kluczowy dla rozwoju TMF Group. Obecnie, oprócz możliwości korzystania z obsługi księgowej i kadrowo-płacowej na terenie Polski, klienci Extor SA i UCMS Group mają także dostęp do usług świadczonych przez naszych 6 000 wykwalifikowanych specjalistów w ponad 120 biurach TMF Group, zarówno w Europie, Ameryce, Azji, Australii czy Afryce - zyskując tym samym profesjonalne wsparcie w rozwoju międzynarodowym firmy" - powiedział dyrektor regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w TMF Group Daniel Proychev, cytowany w komunikacie.

Extor SA, funkcjonując na rynku od 2005 r., zatrudnia obecnie 140 pracowników i obsługuje 350 klientów - głównie firmy z kapitałem zagranicznym, średniej wielkości polskie przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe korporacje. UCMS Group, zatrudniająca ponad 300 pracowników w Polsce, Rumunii i na Węgrzech, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dostawców międzynarodowych usług płacowo-kadrowych oraz księgowości w całym regionie. Główną siedzibą założonej w 2006 r. firmy jest Budapeszt, podano także.

"TMF Group, po połączeniu z Extorem i UCMS Group będzie zatrudniał ponad 400 pracowników w Polsce i stanie się jednym z największych międzynarodowych graczy na rynku. Przedstawiciele ?Wielkiej Czwórki" (firmy audytorskie) oraz największe kancelarie prawnicze cenią współpracę z TMF Group" - czytamy także.

(ISBnews)

dco5jzt

Podziel się opinią

Share
dco5jzt
dco5jzt