Trwa ładowanie...

Trzytysięczna Biedronka już na horyzoncie. Będzie 40 nowych miejsc pracy

Jeronimo Martins Polska uruchomi 2905 sklep Biedronka. Będzie zlokalizowany w nowo otwieranej Galerii Młociny w Warszawie.

Share
Trzytysięczna Biedronka już na horyzoncie. Będzie 40 nowych miejsc pracy
Źródło: JMP, fot: JMP
d49m0jw

Na koniec 2018 r. liczyła sieć posiadała 2 900 placówek. Od początku roku przybyło kolejnych 4. W czwartek Jeronimo Martins Polska uruchomi kolejny 2905 sklep. Biedronka zamierza utrzymać ubiegłoroczne tempo wzrostu.

- Galeria Młociny to nowe miejsce na mapie Warszawy, w jej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bielany. Dlatego jest tu Biedronka - zaznaczył menedżer ds. marketingu operacyjnego w JMP Arnold Zyśk.

d49m0jw

Dodał, że nowa Biedronka będzie jednym z największych - o powierzchni sali sprzedaży wynoszącej 850 m2 - sklepem sieci w stolicy. Klienci mogą skorzystać z samoobsługowej krajalnicy do pieczywa. To także szósta placówka w Warszawie wyposażona w specjalne stoisko mięsno-wędliniarskie, oferujące szeroki wybór produktów tradycyjnych, które wzbogacają asortyment wędlin i mięs paczkowanych.

Obejrzyj: Zakaz handlu w niedziele. Ucierpiały sklepy z wyposażeniem i budowlane

- W nowym sklepie znajdzie pracę ok. 40 osób - poinformował w rozmowie z ISBnews.TV starszy menadżer ds. komunikacji korporacyjnej Arkadiusz Mierzwa.

d49m0jw

- Zgodnie z zapowiedziami z konferencji podsumowującej rok 2018, chcemy utrzymać ubiegłoroczne tempo wzrostu sieci. Robimy wszystko, żeby odpowiadać na potrzeby naszych klientów, dlatego otwieramy sklepy w nowych miejscach na mapie handlowej kraju, do tego wzbogacając je nowymi formatami, takimi jak lada z wedlinami i mięsem, a także krajalnica do pieczyw - podsumował Mierzwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d49m0jw

Podziel się opinią

Share
d49m0jw
d49m0jw