Trwa ładowanie...
d3xca7s

UIR złożył wniosek do UOKiK ws. przejęcia części mienia spółki Centrum Riviera

Warszawa, 20.05.2015 (ISBnews) - Union Investment Real Estate GmbH złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie zgody na części mienia Centrum Riviera sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, podał Urząd.

Share
d3xca7s

"Zgłoszenie zamiaru koncentracji dotyczy planowanego nabycia przez Union Investment Real Estate GmbH z siedzibą w Hamburgu (UIR) nieruchomości stanowiącej Centrum Handlowe Riviera położone w Gdyni, przy ul. Kazimierza Górskiego 2, a także związanych z nią praw, w tym praw własności intelektualnej, od spółki Centrum Riviera sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Transakcja stanowi koncentrację, o której mowa w art. 13 ust. 2 punkt 4 Ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów" - czytamy w komunikacie.

Data wpływu wniosku: 15 maja 2015 r. stan sprawy: sprawa w toku, podano także.

UIR jest spółką prawa niemieckiego należącą do grupy DZ Bank. Grupa DZ Bank jest częścią spółdzielczej sieci finansowej zrzeszającej lokalne banki spółdzielcze w Niemczech. UIR, będący częścią grupy Union Investment specjalizuje się w inwestycjach na rynku nieruchomości.

(ISBnews)

d3xca7s

Podziel się opinią

Share
d3xca7s
d3xca7s