Trwa ładowanie...
d3zcnjb

Unibep osiągnął 1 mld zł przychodów w 2014 r. wg wstępnych danych

Warszawa, 17.02.2015 (ISBnews) - Unibep osiągnął w 2014 r. 1 mld zł sprzedaży według wstępnych danych i utrzymał rentowność wszystkich segmentów działalności, podała spółka. Skonsolidowane przychody w 2013 r. sięgnęły 921 mln zł.

Share
d3zcnjb

"Jesteśmy przygotowani do większych wyzwań, czyli budowy dróg ekspresowych. (?) Patrząc w przyszłość widzimy też potrzebę rozwoju w kierunku obiektów mostowych" - powiedział prezes spółki Leszek Marek Gołąbiecki, cytowany w komunikacie.

Unibep realizował w ub.r 22 inwestycje mieszkaniowe w Warszawie. Spółka buduje mieszkania także w Poznaniu. Jednocześnie realizowany jest największy w historii firmy kontrakt na budowę biurowca Domaniewska Office Hub, o wartości 107 mln zł.

Firma realizuje także wart 55 mln zł kontrakt na budowę trzech odcinków drogi Michałowo-Juszkowy Gród w województwie podlaskim.

d3zcnjb

Oddział Unihouse - realizujący projekty mieszkaniowe w Norwegii - wybudował 908 mieszkań w 2014 r.

Spółka zależna Unidevelopment posiada w banku ziemi 130 tys. m2 pum w Warszawie i Poznaniu, najwięcej w historii grupy.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej.

(ISBnews)

d3zcnjb

Podziel się opinią

Share
d3zcnjb
d3zcnjb