Trwa ładowanie...
d3oatsh
07-12-2015 16:28

Unibep wybuduje warszawski projekt Dom Development za 48 mln zł netto

Warszawa, 07.12.2015 (ISBnews) - Unibep podpisał umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa zespołu mieszkaniowego pod nazwą Apartamenty Mokotów nad Skarpą w Warszawie za ryczałtowo 48 mln zł netto, podała spółka. Zamawiającym jest Dom Development.

d3oatsh
d3oatsh

"Przedmiotem umowy jest budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz infrastrukturą techniczną, instalacjami i niezbędnymi urządzeniami w rejonie ul. Bukowińskiej i Alei Wilanowskiej w Warszawie. W budynku o wysokości od 8 do 11 kondygnacji naziemnych znajduje się 185 lokali mieszkalnych. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli 251 stanowisk parkingowych w garażu podziemnym pod budynkami" - czytamy w komunikacie.

Rozpoczęcie robót ma nastąpić w terminie 7 dni po uzyskaniu prawomocnego pozwolenia na budowę, natomiast zakończenie zobowiązania wykonawczego ustalono na II kwartał 2017 r., podano także.

"W przypadku nieuzyskania przez Dom Development do dnia 31 grudnia 2015 prawomocnego pozwolenia na budowę, strony ustalą nowe terminy realizacji" - podkreśliła spółka.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,08 mld zł w 2014 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. Skonsolidowane przychody spółki sięgnęły 784 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d3oatsh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oatsh