Trwa ładowanie...
d4csj8w

Unibep zrealizuje centrum handlowe w Grodnie za 65,9 mln euro netto

Warszawa, 15.04.2015 (ISBnews) - Unibep podpisał umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa centrum handlowego z parkingami i budynkiem biurowym w Grodnie na Białorusi, podała spółka. Wynagrodzenie generalnego wykonawcy za całość inwestycji wynosi 65,93 mln euro netto (ok. 264,33 mln zł netto).

Share
d4csj8w

"Zamawiającym jest Triniti Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Grodnie (Republika Białoruś). Przedmiotem umowy jest wykonanie w systemie generalnego wykonawstwa centrum handlowego o powierzchni najmu ok. 60 017 m2 z budynkiem biurowym o powierzchni najmu ok. 5 024 m2. Termin realizacji inwestycji: 16 miesięcy począwszy od dnia wejścia w życie umowy kredytowej" - czytamy w komunikacie.
Umowa wchodzi w życie po uzyskaniu finansowania przez zamawiającego (kredyt udzielany przez banki polskie z ubezpieczeniem KUKE) tj. po zawarciu umowy kredytowej i spełnieniu warunków do uruchomienia kredytu.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1.080 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d4csj8w

Podziel się opinią

Share
d4csj8w
d4csj8w