Trwa ładowanie...
d2sbi48
d2sbi48

Unidevelopment ma przedwstępną umowę zakupu gruntu w Poznaniu za 9,5 mln zł

Warszawa, 23.11.2016 (ISBnews) - Unidevelopment podpisał przedwstępną umowę dotyczącą nabycia nieruchomości gruntowej, położonej w Poznaniu (dzielnica Nowe Miasto) o łącznej powierzchni ok. 2 ha., za łączną kwotę netto 9,5 mln zł, podała spółka.
Share
d2sbi48

Spółka poinformowała, że przyrzeczona umowa sprzedaży zostanie zawarta w terminie do 15 czerwca 2017 r., jednak nie wcześniej, niż 18 lutego 2017 r.

"Na przedmiotowej nieruchomości planowane jest zrealizowanie inwestycji mieszkaniowej z usługami i garażem podziemnym. Emitent szacuje, iż nieruchomość daje możliwość wybudowania ok. 400 mieszkań" - czytamy w komunikacie.

Organizacja całego procesu inwestycji będzie należała do spółki Monday Development S.A., należącej do grupy kapitałowej Unidevelopment, podano także.

Unidevelopment S.A. jest deweloperem z grupy giełdowego Unibepu, którego oferta obejmuje zarówno domy jednorodzinne, jak i mieszkania w budynkach wielorodzinnych. Firma obecna jest także w sektorze nieruchomości komercyjnych. Obligacje spółki są notowane na rynku Catalyst.

(ISBnews)

d2sbi48

Podziel się opinią

Share
d2sbi48
d2sbi48