Trwa ładowanie...
d115u9a

Unified Factory spodziewa się wdrożeń w Rumunii jeszcze w tym roku

Warszawa, 02.11.2016 (ISBnews) - Unified Factory spodziewa się do końca bieżącego roku wdrożeń platformy Customer Service Automation (CSA) w Rumunii dzięki umowie z partnerem na tym rynku, poinformował prezes Maciej Okniński. 

Share
d115u9a

"Spodziewamy się pierwszych wdrożeń naszej platformy w Rumunii jeszcze w tym roku dzięki rozpoczętej niedawno współpracy z lokalnym partnerem" - powiedział Okniński podczas CSA Day.

Na początku października Unified Factory podał, że podpisał umowę dotyczącą rozwiązań platformy Customer Service Automation z firmą z siedzibą w Rumunii, pośredniczącą w sprzedaży oprogramowania.

Spółka zrealizowała dotychczas wdrożenia swojej platformy w 12 krajach. W pierwszym półroczu 2016 roku było ich 98.

Unified Factory planuje 23 listopada kolejną konferencję CSA Day na temat systemu SaaS i chatbotów. ISBnews jest partnerem medialnym wydarzenia.

d115u9a

Inwestycja w rozwój platformy Customer Service Automation, w tym w rozbudowę funkcjonalności algorytmów pamięci asocjacyjnej kosztowało Unified Factory tylko w okresie 8 miesięcy (od listopada 2015 do końca czerwca 2016 roku) blisko 6 mln zł.

Unified Factory stawia na szeroko pojętą automatyzację obsługi klienta, oferując rozwiązania bazującej na platformie CSA. Jego podstawę stanowi system przeznaczony do wielokanałowej, zintegrowanej komunikacji wspieranej automatycznymi, matematycznymi algorytmami tzw. pamięcią asocjacyjną.

Dyrektor sprzedaży Unified Factory Karol Dudij podkreślił, że doświadczenia klientów spółki wskazują, iż stosowanie technologii automatyzującej procesy obsługi klienta jest w stanie podnieść wydajność pracy do 80%, obniżyć koszty operacyjne o ponad 50%, a także zwiększyć przychody o 20%, a w efekcie podnieść jakość obsługi klienta. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu pamięci asocjacyjnej, która jest wstanie w ciągu kilku sekund przeszukać kontekstowo zgromadzone bazy danych i przygotować gotową odpowiedź.

Według cytowanych przez firmę szacunków, w 2016 r. globalne wydatki na technologię związaną ze sprzedażą i obsługą klienta wyniosą 9,3 mld USD. Dodatkowo blisko 90% największych firmy i liderów swoich branż na świecie korzysta lub implementuje rozwiązania automatyzacji.

Unified Factory to producent i globalny dostawca technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta opartej na rozwiązaniach klasy Customer Service Automation i algorytmach pamięci asocjacyjnej. Od marca 2016 akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

(ISBnews)

d115u9a

Podziel się opinią

Share
d115u9a
d115u9a