Trwa ładowanie...
d2mmilv

Uniwheels będzie dostarczał felgi do Jaguara F-Pace

Warszawa, 30.09.2015 (ISBnews) - Uniwheels będzie dostarczał felgi aluminiowe na pierwszy montaż do nowego modelu Jaguara - F-Pace. Jaguar F-Pace to pierwszy model zaprojektowany przez koncern JLR (Jaguar Land Rover) w kategorii sportowy SUV, poinformowała spółka.

Share
d2mmilv

Jaguar F-Pace swoją premierę miał podczas tegorocznych targów samochodowych we Frankfurcie.

"Będziemy dostarczali felgi jako dostawca OEM do nowego modelu SUV-a Jaguara. To dowodzi, że Uniwheels ze względu na jakość i technologię produkcji swoich felg jest partnerem pierwszego wyboru dla najbardziej wymagających klientów" - powiedział prezes Ralf Schmid, cytowany w komunikacie.

Start seryjnej produkcji modelu F-Pace zaplanowany jest na przyszły rok. Model będzie produkowany w zmodernizowanej fabryce JLR w Soilhull w Wielkiej Brytanii. Wszystkie modele felg aluminiowych dla Jaguara F-Pace będą produkowane w Polsce - w największej fabryce grupy zlokalizowanej w Stalowej Woli.

Uniwheels AG jest jednym z największych europejskich dostawców felg dla producentów samochodów (OEM - Original Equipment Manufacturer) oraz wiodącym producentem felg aluminiowych na europejskim rynku akcesoriów. Spółka jest notowana na GPW od maja 2015 r.

(ISBnews)

d2mmilv

Podziel się opinią

Share
d2mmilv
d2mmilv