Trwa ładowanie...
d3xbifv

Urząd m.st. Warszawy: nie będzie opłat za mosty i tunele - PiS kłamie (komunikat)

...

d3xbifv

11.10. Warszawa - Wydział Prasowy Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy informuje:

W związku z reklamami, które w dzisiejszym wydaniu Faktu i Super Expressu zamieściło Prawo i Sprawiedliwość, raz jeszcze informuję, że nigdy nie pracowałam i nie zamierzam podjąć prac nad wprowadzeniem opłat za przejazd mostami, tunelami i inną miejską infrastrukturą. Informacja o tym, że "będą opłaty za przejazd mostami w Warszawie, jeżeli warszawiacy nie pójdą na referendum" jest kłamstwem.

Chcę też jeszcze raz podkreślić, że zapis w "Strategii zrównoważonego rozwoju systemu transportowego w Warszawie", na który powołuje się PiS - co ciekawe - powstał za czasów rządu PiS w Warszawie. Jak powiedział wczoraj Kazimierz Marcinkiewicz, który w 2006 roku był komisarzem w stolicy, mianowanym przez ówczesnego premiera Jarosława Kaczyńskiego: "Zespół, który przygotował tę strategię, został powołany jeszcze przez śp. Lecha Kaczyńskiego". Pomysł wprowadzenia opłat za mosty i tunele powstał więc jeszcze za czasów rządu PiS, a ja nie mam zamiaru go realizować!

Hanna Gronkiewicz-Waltz prezydent m.st. Warszawy

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kos/

d3xbifv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xbifv