Trwa ładowanie...
d4jfn25
d4jfn25

Vivid wprowadził na iOS pierwszą grę w ramach cyklu wydawniczego Road Hopper

Warszawa, 15.12.2016 (ISBnews) - Vivid Games Publishing wprowadził do sprzedaży swój pierwszy tytuł w ramach działalności wydawniczej Road Hopper, podała spółka. Gra jest już dostępna na platformie iOS. Premiera na system Android planowana jest na 22 grudnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4jfn25

"Po dwóch miesiącach od podpisania umowy wydawniczej na rynku pojawiła się gra 'Road Hopper: Crazy Santa', casualowa gra free-to-play wyprodukowana przez rumuńskie studio Art Dynasty. To pierwszy tytuł zewnętrzny wydany przez Vivid Games Publishing" - czytamy w komunikacie.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z deweloperami z Art Dynasty. Szczególnie cieszy nas zaangażowanie obu stron, które doprowadziło do osiągnięcia dobrej jakości produktu. Po premierze skupimy się na dalszym rozwoju i wsparciu tytułu" - powiedział producent Road Hopper po stronie Vivid Games Wojciech Mazur, cytowany w komuikacie.

"Road Hopper" to połączenie gatunków endless-runner oraz tapper. W najbliższym czasie "Road Hopper" otrzyma wiele aktualizacji. Pierwsza z nich pojawi się już w styczniu i zapewni świetną zabawę fanom Super Bowl w USA oraz umili graczom świętowanie chińskiego Nowego Roku.

d4jfn25

"Wydanie naszej pierwszej gry razem z Vivid Games było wyjątkową okazją dla naszego niewielkiego niezależnego studia. Vivid Games ofiarował nam troskę i uwagę, jakiej można oczekiwać od wydawcy, gwarantując bezkompromisowość wizji kreatywnej przy jednoczesnej maksymalizacji potencjału gry. Koledzy z zespołu VG Publishing wykonali kolosalną pracę, aby nasz tytuł pojawił się na rynku" - dodał CEO producenta gry Art Dynasty Sveatoslav Vizitiu, cytowany w komunikacie.

Dynasty to młode studio z Rumunii. "Road Hopper" to pierwsza gra mobilna w portfolio tego producenta.

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował we wrześniu 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

(ISBnews)

d4jfn25

Podziel się opinią

Share
d4jfn25
d4jfn25