Trwa ładowanie...
d27rbz7
08-07-2016 16:59

Voxel wyemituje obligacje serii G o wartości nominalnej do 10 mln zł

Warszawa, 08.07.2016 (ISBnews) - Voxel podjął uchwałę w sprawie emisji do 10 tys. obligacji serii G o łącznej wartości do 10 mln zł na sfinansowanie wykupu obligacji serii D, podała spółka.

Share
d27rbz7

"Emisja obligacji dojdzie do skutku pod warunkiem, że prawidłowo objętych i opłaconych zostanie co najmniej 6 000 obligacji. Emitent wykupi obligacje serii G w terminie 24 miesięcy od dnia ich przydziału, z zastrzeżeniem prawa spółki do wcześniejszego wykupu" - czytamy w komunikacie.

Obligacje serii G zostaną wyemitowane jako obligacje kuponowe i będą oprocentowane na następujących zasadach oprocentowanie obligacji serii G będzie zmienne i będzie ustalone w oparciu o stopę procentową WIBOR (WIBOR 6M) ustalaną dla każdego okresu odsetkowego, powiększoną o marżę w wysokości 5,00%; oprocentowanie wypłacane będzie w okresach co 6 miesięcy, podano również.

Według informacji, spółka planuje wprowadzenie tych papierów do obrotu na Catalyst.

Voxel to spółka działająca na rynku diagnostyki obrazowej. W skład grupy kapitałowej Voxel wchodzą spółki zależne: Centrum Diagnostyki Obrazowej z siedzibą w Jeleniej Górze oraz Alteris z siedzibą w Katowicach. Spółka zadebiutowała na rynku głównym warszawskiej giełdy w październiku 2012 r.

(ISBnews)

d27rbz7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27rbz7
d27rbz7