Trwa ładowanie...
d5p3p8b

W 7. edycji PRCH Retail Awards uczestniczy rekordowe 80 projektów

Warszawa, 27.07.2016 (ISBnews) - Do 7 edycji konkursu PRCH Retail Awards organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych (PRCH) zgłoszono w tym roku 80 projektów w 17 kategoriach, podała PRCH.

Share
d5p3p8b

"Konkurs PRCH Retail Awards pozwala wyłonić, szerzej zaprezentować i co najważniejsze nagrodzić najlepsze praktyki w zakresie marketingu, komunikacji i działań CSR sieci i centrów handlowych. Podczas uroczystej gali 13 października poznamy także najlepsze centra handlowe, zarówno te już od lat działające na rynku jak i te, które dopiero zostały otwarte. To co wyróżnia konkurs PRCH Retail Awards to wieloetapowy i transparentny proces oceny, a także przejrzyste zasady, m.in. zgodnie z którymi członkowie Jury nie oceniają projektów, w jakie byli zaangażowani biznesowo. Dzięki złożonej i merytorycznej ocenie nagrody PRCH Retail Awards są uznawane za najbardziej prestiżowe i wiarygodne na rynku" - powiedział dyrektor generalny i członek zarządu PRCH Radosław Knap, cytowany w komunikacie.

Zwycięzców 7 edycji konkursu PRCH Retail Awards poznamy 13 października.

"Rekordowa liczba aplikacji nie jest dla nas zaskoczeniem - to efekt ciężkiej pracy, ciągłego podnoszenia poprzeczki i promocji konkursu. Jako przewodniczącą jury oceniającego centra i sieci handlowe cieszy mnie różnorodność zgłoszeń - będziemy mieli okazję oceniać obiekty zróżnicowane zarówno pod kątem wielkości, lokalizacji, pozycjonowania; obiekty nowo wybudowane i modernizowane jak również te z ustabilizowaną pozycją na rynku. Z wielkim entuzjazmem podchodzimy także do zaciętej rywalizacji sieci handlowych o miano tej najlepszej. Laureaci PRCH Retail Awards to pierwsza liga na rynku retailowym w Polsce" - powiedziała Head of Poland oraz członek zarządu Pradera Management Poland oraz przewodnicząca grupy jury oceniającej centra handlowe i sieci Agata Brzezińska, cytowana w komunikacie.

Zgłoszone projekty rywalizować będą między innymi o tytuł centrum handlowego roku, nowej sieci handlowej czy najlepszej kampanii marketingowej.

d5p3p8b

W ubiegłym roku w najbardziej prestiżowych kategoriach bezkonkurencyjne okazały się: Galeria Siedlce, jako nowe centrum handlowe, City Fit, jako nowa marka na rynku czy Simple, Play, Green Caffe Nero oraz Sephora w kategorii najlepszych sieci handlowych. W kategorii marketingowej laurem najlepszej kampanii wizerunkowej mogły poszczycić się centra M1, które zrealizowały bardzo ciekawy projekt wspólnie z telewizją Polsat, ?Shopping Queen" oraz polska sieć obuwnicza Ginno Rossi, która nawiązała owocną współpracę z Tomaszem Ossolińskim. W tym roku sieci handlowe, które zgłosiły się do konkursu poddane zostaną także badaniu ?mystery shopper" przez partnera badawczego konkursu firmę Dekra.

(ISBnews)

d5p3p8b

Podziel się opinią

Share
d5p3p8b
d5p3p8b