WP

W Lidlu już święta. Oferta bożonarodzeniowa na początku października

Za oknami 25 stopni i pogoda raczej z przełomu sierpnia i września. Przed nami jeszcze Dzień Nauczyciela, Wszystkich Świętych i Święto Niepodległości, ale w niektórych sklepach już znajdziemy bożonarodzeniowe słodycze. Lidl na przykład od kilku dni sprzedaje już czekoladowe mikołaje. Ale, jak zauważają internauci, to i tak stosunkowo... późno.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsze czekoladowe mikołaje pojawiły się w Lidlu już w tym tygodniu. To zdjęcie z jednego z warszawskich sklepów
Pierwsze czekoladowe mikołaje pojawiły się w Lidlu już w tym tygodniu. To zdjęcie z jednego z warszawskich sklepów (Wirtualna Polska, Fot: WP.PL)
WP

Mikołaje lub bałwanki z czekolady, ministrucla świąteczna, migdały w cukrowej otoczce czy czekoladowe monety - to produkty, które od kilku dni mogą na półkach sklepowych zobaczyć klienci Lidla.

Niemiecka sieć nie czeka na umowny termin "po Wszystkich Świętych" i z bożonarodzeniową ofertą rusza już wczesną jesienią. Pierwsze promocje pojawiły się już w miniony poniedziałek, więc 8 października.

WP

Świąteczne produkty pojawiły się też w gazetce promocyjnej Lidla, kolportowanej w pierwszych dniach bieżącego miesiąca.

Jak jednak zauważają internauci, to wcale nie rekord. W poprzednich latach zdarzało się bowiem, że świąteczne dekoracje nieśmiało pojawiały się na sklepowych półkach jeszcze we wrześniu. Również w Lidlu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Finanse
WP
WP