Trwa ładowanie...
dfnu7fs

W. Tomikowski P. Sobkiewicz i Ł. Mitan weszli do zarządu Erne Ventures

Warszawa, 05.10.2016 (ISBnews) - Do zarządu Erne Ventures dołączyli Wojciech Tomikowski - ekspert w zarządzaniu inwestycjami private equity i venture capital oraz Paweł Sobkiewicz i Łukasz Mitan - specjaliści rynku kapitałowego, poinformowała spółka.

Share
dfnu7fs

"Erne Ventures planuje nowe inwestycje, a także emisję akcji i przeniesienie notowań na rynek główny GPW. Będę mógł aktywnie zarządzać spółką w obliczu kluczowych etapów w rozwoju - co jest dla mnie silną motywacją. Moim celem będzie osiąganie kolejnych sukcesów z korzyścią dla akcjonariuszy" - powiedział Tomikowski, cytowany w komunikacie.

Wojciech Tomikowski od roku 2008 jest współwłaścicielem butiku transakcyjnego M&A oraz ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami w sektorze private equity / venture capital, m.in. był partnerem funduszu WSI Capital. Brał udział jako zarządzający inwestycjami bądź doradca w kilkudziesięciu transakcjach na rynku kapitałowym PE/VC, podano również.

"Fundusz Erne Ventures posiada atrakcyjny, innowacyjny portfel inwestycyjny, obejmujący spółki o globalnym potencjale wzrostu oraz zapewniające wysokie stopy zwrotu. Dlatego wsparcie zarządzania spółką jest dla mnie doskonałym wyzwaniem i możliwością wykorzystania mojego dotychczasowego, wieloletniego doświadczenia" - dodał Sobkiewicz.

dfnu7fs

Paweł Sobkiewicz od ponad dwudziestu lat związany jest z rynkiem kapitałowym. Ostatnio był wiceprezesem Domu Maklerskiego Capital Partners S.A. i Dyrektorem Inwestycyjnym w Capital Partners S.A. Zasiadał i zasiada w licznych radach nadzorczych spółek kapitałowych. Zajmuje się także restrukturyzacją przedsiębiorstw oraz procesami fuzji i przejęć, podano również.

"Łukasz Mitan ma siedemnastoletnie doświadczenie na rynku kapitałowym. W 2012 roku otworzył wydawnictwo specjalizujące się w literaturze science fiction, poświęcając rok pracy na zbudowanie tego podmiotu i doprowadzenie do zyskowności. W 2013 roku powrócił na rynek kapitałowy pracując najpierw dla Erste Securities Polska SA, a później dla DM BOŚ SA, gdzie zakończył pracę na stanowisku Dyrektora Wykonawczego" - czytamy w komunikacie.

Erne Ventures jest notowanym na rynku NewConnect funduszem kapitałowym (venture capital), który jako inwestor krótkoterminowy lub średnioterminowy nastawia się na inwestycje w produkty i usługi charakteryzujące się potencjałem rozwoju na rynku globalnym.

(ISBnews)

dfnu7fs

Podziel się opinią

Share
dfnu7fs
dfnu7fs