Trwa ładowanie...
d20qd6l

W XI mdm spadły ceny w 5 grupach towarowych - PSB

13.12. Warszawa (PAP) - W listopadzie w porównaniu do poprzedniego miesiąca, spadły ceny w piątek grupach towarowych, w trzech grupach ceny spadły, a w trzech grupach nie zmieniły...

Share
d20qd6l

13.12. Warszawa (PAP) - W listopadzie w porównaniu do poprzedniego miesiąca, spadły ceny w piątek grupach towarowych, w trzech grupach ceny spadły, a w trzech grupach nie zmieniły się - wynika z analizy Polskich Składów Budowlanych.

"W listopadzie 2012 r., w porównaniu do poprzedniego miesiąca, wzrosły ceny w 3 grupach: chemii budowlanej (+1,3 proc.), suchej zabudowy (+0,8 proc.) i izolacji wodochronnej (+0,2 proc.). Spadły ceny w 5 grupach: materiałów ściennych ceramicznych (-8 proc.), silikatów (-2,2 proc.), gazobetonów i izolacji termicznej (po -0,6 proc.) oraz pokryć i folii dachowych, rynien (-0,1 proc.). W 3 pozostałych grupach ceny nie zmieniły się" - napisano w komunikacie.

"W kategorii +inne+ wzrosły jedynie ceny cementu, wapna (+0,3 proc.). Spadły ceny: wyrobów stalowych (-1 proc.), kostki brukowej (-0,7 proc.), farb, lakierów, tapet (-0,5 proc.), instalacji i techniki grzewczej, kanalizacji, odwodnień, wentylacji (-0,1 proc.). Ceny bram, ogrodzeń oraz płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek i kuchni nie zmieniły się" - dodano. (PAP)

nik/ asa/

d20qd6l

Podziel się opinią

Share
d20qd6l
d20qd6l