Trwa ładowanie...
d452qsj

Warimpex jest otwarty na sprzedaż zakończonych projektów

Warszawa, 28.04.2016 (ISBnews) - Warimpex jest otwarty na możliwość sprzedaży swoich hoteli oraz biurowców i prowadzi rozmowy z tym związane, poinformowali przedstawiciele spółki.

Share
d452qsj

"Co do zasady, mamy politykę otwartości na sprzedaż projektów, które osiągnęły zakładaną wartość. W naszych strategicznych projektach skupiamy się na Europie Zachodniej. Rynek daje możliwość sprzedaży istniejących budynków biurowych, z wyłączeniem Rosji" - powiedział członek zarządu Alexander Jurkowitsch podczas konferencji prasowej.

Podkreślił, że jednym w bardziej dynamicznych rynków są w tej chwili Niemcy. W drugiej kolejności rozwój obserwuje się w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

"Jesteśmy obecnie w trakcie kilku rozmów, ale nie możemy powiedzieć, na jakim są one etapie" - dodał dyrektor regionalny Warimpeksu Christoph Salzer.

Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG to spółka inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Wiedniu, notowana na giełdach w Wiedniu i w Warszawie (WXF). W ciągu ostatnich 25 lat Warimpex zrealizował projekty rozwojowe w sektorze nieruchomości o łącznej wartości ponad 1 mld euro.

(ISBnews)

d452qsj

Podziel się opinią

Share
d452qsj
d452qsj