Trwa ładowanie...
d1nn8gs

Waryński i Dantex wprowadziły do sprzedaży 59 mieszkań w inwestycji Miasto Wola

Warszawa, 20.03.2017 (ISBnews) - Grupa Waryński i Dantex rozpoczęły sprzedaż VI fazy inwestycji Miasto Wola, w ramach której powstanie siedmiokondygnacyjny budynek (G) z 59 mieszkaniami o powierzchni 27-96 m2, poinformowały spółki. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziano na II kw. 2017 r. 

Share
d1nn8gs

"Przygotowując projekt inwestycji Miasto Wola, położyliśmy szczególny nacisk na jakość wykończenia przestrzeni i komfort przyszłych mieszkańców, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności osiedla. Co bardzo istotne, w poszczególnych fazach inwestycji zaproponowaliśmy naszym klientom nie tylko zróżnicowane metraże mieszkań, ale także odmienne koncepcje budynków, czego najlepszym przykładem jest właśnie kameralny szósty etap inwestycji. Nasze podejście oraz szczegółowe analizowanie potrzeb osób poszukujących mieszkań właśnie na warszawskiej Woli, przynosi bardzo dobre rezultaty w postaci niesłabnącego zainteresowania lokalami w każdym z etapów Miasta Wola" - powiedział prezes Dantex Marek Roefler, cytowany w komunikacie.

Ceny za 1 m2. mieszkania w VI etapie Miasta Wola rozpoczynają się od 6 990 zł. Oprócz mieszkań w stanie deweloperskim, Dantex i Grupa Waryński oferują także możliwość zakupu lokalu wykończonego pod klucz w jednym z dwóch dostępnych standardów wykończenia, podano także.
"Miasto Wola jest projektem, który od momentu uruchomienia sprzedaży cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Na ten sukces złożyło się kilka czynników - bardzo udany projekt architektoniczny, wysoka jakość wykończenia oraz atrakcyjna lokalizacja. Wykorzystując doświadczenie naszego partnera firmy Dantex oraz własne, dostosowaliśmy również ten etap inwestycji do obowiązujących trendów rynkowych oraz oczekiwań i wymagań osób poszukujących mieszkania na warszawskiej Woli. Jestem przekonany, że stworzyliśmy kolejne miejsce, w którym lokatorzy będą czuli się komfortowo i bezpiecznie" - powiedział prezes Waryński Mirosław Łoziński, również cytowany w komunikacie.

Grupa Waryński, której głównym akcjonariuszem jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, koncentruje się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami.

Dantex jest deweloperem działającym na na stołecznym rynku. Firma sprzedała w 2016 r. ok. 800 mieszkań.

(ISBnews)

d1nn8gs

Podziel się opinią

Share
d1nn8gs
d1nn8gs