Trwa ładowanie...
d2sxfk2

WDX ma pierwsze zamówienie od Inter Cars na rynku węgierskim

Warszawa, 06.09.2016 (ISBnews) - WDX podpisała kolejne zamówienie dla Grupy Inter Cars, a jednocześnie pierwsze, które zostanie zrealizowane na rynku węgierskim. Kontrakt o wartości 3,2 mln zł dotyczący projektu i wdrożenia układu przenośnikowego, zostanie zrealizowany w IV kwartale br., podała spółka.

Share
d2sxfk2

"Wskazany kontrakt dla dystrybutora samochodowych części zamiennych - Inter Cars Hungary oznacza kumulację zamówień, do 7,7 mln zł, które zostaną zrealizowane w II półroczu. Wieloletnia współpraca między podmiotami w poprzednich okresach owocowała realizacjami m.in. na Łotwie, w Chorwacji i przede wszystkim w Polsce" - czytamy w komunikacie.

Istotnym aspektem dla spółki jest kompleksowość zamówienia. WDX będzie odpowiedzialny za projekt i realizację systemu przyjęcia, dystrybucji i składowania towarów. System będzie opierał się na specjalnych przenośnikach, do których dołączona zostanie wielopiętrowa zabudowa regałowa, podano również.

"Zamówienia logistyczno-magazynowe przygotowywane w systemie 'pod klucz' od projektu, poprzez integrację systemów, aż do ich wdrożenia nie są w Polsce jeszcze popularne, ale wierzymy, iż wraz z rosnącą dojrzałością rynku, będziemy mieli okazję coraz częściej je realizować" - skomentował prezes Marek Skrzeczyński, cytowany w komunikacie.

WDX to dostawca rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym i składowania. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r.

(ISBnews)

d2sxfk2

Podziel się opinią

Share
d2sxfk2
d2sxfk2