Trwa ładowanie...
d262fjn

Wikana ma pozwolenie na użytkowanie budynku Oranżeria w Lublinie

Warszawa, 11.05.2015 (ISBnews) - Wikana uzyskała pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego Oranżeria w Lublinie, podała spółka.
Share
d262fjn

"To druga w tym roku, po rzeszowskich Zielonych Tarasach (H, I, K), inwestycja, dla której uzyskujemy pozwolenie na użytkowanie w terminie. Oznacza to, że Wikana skutecznie odbudowuje swoją markę jako rzetelny deweloper" - powiedział prezes spółki Robert Pydzik, cytowany w komunikacie.

Oranżeria to budynek mieszkalny w Lublinie, który składa się z 53 lokali o łącznej powierzchni użytkowej 2 591 m2. Jego budo wa została sfinansowana ze środków własnych Wikany oraz pochodzących z emisji obligacji.
Przychody ze sprzedaży lokali w budynku zostaną zaksięgowane w II kwartale br.

Spółka liczy na uzyskanie w tym roku pozwoleń na użytkowanie dla trzech kolejnych inwestycji, planuje też rozpocząć trzy nowe budowy.

d262fjn

"Działania restrukturyzacyjne już przynoszą efekty. Nasze budowy kończą się w terminie, chcemy w tym roku uzyskać pozwolenia na użytkowanie dla Świerkowej Alei w Zamościu oraz lubelskich projektach Miasteczko Wikana oraz Osiedle Marina. Poza tym, chcemy rozpoczynać kolejne inwestycje. Podtrzymuję plan na ten rok, który zakłada rozpoczęcie kolejnych budów w Lublinie, Zamościu i Rzeszowie" - powiedział prezes.

Grupa Wikana to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. Od 1997 roku akcje spółki notowane są na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)

d262fjn

Podziel się opinią

Share
d262fjn
d262fjn