Trwa ładowanie...
mateusz morawiecki
16-12-2017 20:40

Wpadka TVP Info. Przerwali premierowi w pół słowa

Premier Morawiecki był najważniejszym gościem w TVP w sobotni wieczór. Rozmowa była długa i dotyczyła najważniejszych wydarzeń politycznych. Wszystko byłoby w porządku, gdyby premierowi nie przerwano w pół słowa podczas wypowiedzi o uchodźcach, by pokazać dziennikarza bawiącego się telefonem.

Wpadka TVP Info. Przerwali premierowi w pół słowaŹródło: WP.PL, fot: Agata Kalińska
d1mlnq3
d1mlnq3

Widzowie rzadko mają okazję, by zajrzeć do telewizyjnej kuchni. Wpadki jednak zdarzają się nawet najbardziej doświadczonym. Tym razem padło na TVP Info. Nieszczęśliwie dla telewizji stało się to w środku wywiadu z premierem Mateuszem Morawieckim.

Morawiecki jest premierem od niecałego tygodnia, a część tego czasu spędził na szczycie w Brukseli. Dlatego niewiele redakcji może się pochwalić wywiadem z szefem rządu. TVP wykorzystało okazję i prowadząca rozmowę redaktor Danuta Holecka pytała właściwie o wszystkie ważne ostatnio wydarzenia. Była więc mowa o sądach, szczycie w Brukseli, Brexicie. A także o uchodźcach. I akurat w środku odpowiedzi na to pytanie, premierowi przerwano.

Widzowie przez kilka sekund mogli za to oglądać prowadzącego następny program, "Minęła 20", jak bawił się telefonem. Później jak gdyby nic, wrócono do wywiadu z premierem.

d1mlnq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mlnq3