Trwa ładowanie...
d2bnqqn
03-03-2017 08:13

WPS przyjęła zamówienie spółki zależnej ZUE o wartości 27 mln zł netto

Warszawa, 03.03.2017 (ISBnews) - Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych w Mirosławiu Ujskim (WPS) przyjęła do realizacji zamówienie na dostawę podkładów strunobetonowych na rzecz Railway gft Polska, spółki zależnej ZUE, o wartości 27 mln zł netto, podało ZUE.

d2bnqqn
d2bnqqn

"W związku z czym łączna wartość umów/zamówień zawartych w ciągu ostatnich 12 miesięcy bezpośrednio pomiędzy Railway gft a WPS wyniosła ok. 34 mln zł netto. Zleceniem o największej wartości w ww. okresie, jest wskazane powyżej zamówienie na dostawę podkładów strunobetonowych na rzecz Railway gft [...]. Wartość zamówienia netto wynosi 27 mln zł. Zamówienie będzie realizowane w terminie do grudnia 2018 r." - czytamy w komunikacie.

Railway gft prowadzi działalność w zakresie dostaw materiałów kolejowych oraz tramwajowych, w tym również na potrzeby inwestycji realizowanych przez ZUE.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. W 2015 r. skonsolidowane przychody ZUE wyniosły 542 mln zł.

(ISBnews)

d2bnqqn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bnqqn