Trwa ładowanie...
d2wxve2

Wyniki Lotto oraz Eurojackpot 26.07.2019. Miliony nie powędrują do Polski

Miliony złotych nie dla Polaków - w piątkowym losowaniu Eurojackpot nikt nie trafił głównej nagrody. W efekcie kumulacja rośnie do 205 mln zł. Na kolejne losowanie trzeba jednak poczekać do końca następnego tygodnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyniki Eurojackpot nie pozostawiają wątpliwości. Miliony nie trafią tym razem do Polski
Wyniki Eurojackpot nie pozostawiają wątpliwości. Miliony nie trafią tym razem do Polski (Forum)
d2wxve2

W piątkowym losowaniu Eurojackpot w żadnym z krajów, w którym organizowana jest ta loteria, nie padła główna wygrana. Do zgarnięcia było aż 160 mln zł. Ani gracze z Włoch, ani gracze z Czech, Chorwacji, Węgier, Portugalii, Polski i np. Niemiec nie mieli jednak szczęścia. Nikt nie zgarnął głównej wygranej.

3, 8, 30, 46, 48 oraz 1 i 3 – to wylosowane liczby. Trzeba powiedzieć wprost, że do głównej wygranej nie zbliżył się nikt. Trójka Polaków zgarnęła 243 tys. zł. I jest to najwyższa wygrana w tym losowaniu.
Pojedynczy zakład Eurojackpot kosztuje 12,50 zł, a losowanie loterii odbywa się w każdy piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie Totalizatora Sportowego.

Czytaj również: Nowość w punktach Lotto. Ekstra Premia daje możliwość wygrania dodatkowych 100 000 zł

d2wxve2

Pomysł na stworzenie Eurojackpot pojawił się w ponad dekadę temu, ale został zrealizowany dopiero w 2012 roku. Wszystko ze względu na wolę organizatorów konkursów z Niemiec, Danii, Finlandii, Słowenii, Holandii i Włoch. Wszyscy zgodzili się współpracować nad międzynarodowym projektem. Polska do Eurojackpot dołączyła pod koniec 2017 roku. Od tego czasu w naszym kraju padła jedna główna wygrana. Mieszkaniec powiatu piotrkowskiego zgarnął 193 mln zł - połowę ówczesnej kumulacji.

Zobacz także: Eurojackpot wchodzi do Polski. Do wygrania nawet 380 mln zł

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2wxve2

Podziel się opinią

Share
d2wxve2
d2wxve2