Trwa ładowanie...

Wyniki Lotto oraz Eurojackpot 26.07.2019. Miliony nie powędrują do Polski

Miliony złotych nie dla Polaków - w piątkowym losowaniu Eurojackpot nikt nie trafił głównej nagrody. W efekcie kumulacja rośnie do 205 mln zł. Na kolejne losowanie trzeba jednak poczekać do końca następnego tygodnia.

Wyniki Lotto oraz Eurojackpot 26.07.2019. Miliony nie powędrują do PolskiŹródło: Forum
d9frlab
d9frlab

W piątkowym losowaniu Eurojackpot w żadnym z krajów, w którym organizowana jest ta loteria, nie padła główna wygrana. Do zgarnięcia było aż 160 mln zł. Ani gracze z Włoch, ani gracze z Czech, Chorwacji, Węgier, Portugalii, Polski i np. Niemiec nie mieli jednak szczęścia. Nikt nie zgarnął głównej wygranej.

3, 8, 30, 46, 48 oraz 1 i 3 – to wylosowane liczby. Trzeba powiedzieć wprost, że do głównej wygranej nie zbliżył się nikt. Trójka Polaków zgarnęła 243 tys. zł. I jest to najwyższa wygrana w tym losowaniu.
Pojedynczy zakład Eurojackpot kosztuje 12,50 zł, a losowanie loterii odbywa się w każdy piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie Totalizatora Sportowego.

Pomysł na stworzenie Eurojackpot pojawił się w ponad dekadę temu, ale został zrealizowany dopiero w 2012 roku. Wszystko ze względu na wolę organizatorów konkursów z Niemiec, Danii, Finlandii, Słowenii, Holandii i Włoch. Wszyscy zgodzili się współpracować nad międzynarodowym projektem. Polska do Eurojackpot dołączyła pod koniec 2017 roku. Od tego czasu w naszym kraju padła jedna główna wygrana. Mieszkaniec powiatu piotrkowskiego zgarnął 193 mln zł - połowę ówczesnej kumulacji.

Zobacz także: Eurojackpot wchodzi do Polski. Do wygrania nawet 380 mln zł

d9frlab
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9frlab