Trwa ładowanie...

Żabka w wersji smart. Sieć testuje nowe rozwiązania

W czwartek sieć Żabka otworzyła kolejny sklep i tym samym dobiła do liczby 8 tys. placówek w całym kraju. Nowa Żabka jest jednak inna niż wszystkie. W sklepie wdrożono rozwiązania smart oparte na sztucznej inteligencji. Jeśli testy się powiodą, nowe narzędzia zostaną wprowadzone do kolejnych placówek.

Wszystko wskazuje na to, że za rok Żabka stanie się największą pod względem liczby sklepów siecią handlową w PolsceWszystko wskazuje na to, że za rok Żabka stanie się największą pod względem liczby sklepów siecią handlową w PolsceŹródło: money.pl, fot: Rafał Parczewski
d36w7q2
d36w7q2

Sklep w Sierakowie wyposażony jest w rozwiązania, które bardzo ułatwią życie franczyzobiorcom prowadzenie działalności – informuje portal wiadomoscihandlowe.pl.

Czujniki ustawią temperaturę i dadzą znać o awarii

Dzięki słuchawkom obsługa sklepu otrzymuje informacje dotyczące np. awarii sprzętu chłodniczego czy komunikaty o sytuacjach wymagających interwencji, jak np. brak parówek na rollerze czy kawy – informuje sieć.

Ministerstwo Sprawiedliwości już wie o problemach ajentów Żabki. "Odbyło się pierwsze spotkanie"

Jak dowiedział się portal, dzięki odpowiednim czujnikom w sklepie można dostosować temperaturę do warunków atmosferycznych na zewnątrz, wykryć usterki sprzętu i dokonać pomiaru zużycia energii, co pozwoli na obniżenie kosztów.

d36w7q2

Przy nowej Żabce stanęła także ławka solarna, dzięki której klienci mogą naładować swoje telefony, a także stacja naprawy rowerów. To drugie rozwiązanie z powodzeniem funkcjonuje już przy sklepach sieci w dużych miastach.

Jak informuje portal wiadomoscihandlowe.pl, wszystko wskazuje na to, że za rok Żabka stanie się największą pod względem liczby sklepów siecią handlową w Polsce. Ma już w całym kraju ok. 6600 franczyzobiorców, czyli o 1000 więcej niż przed rokiem.

Żabka od roku stawia na gminy wiejskie i wiejsko- miejskie i właśnie te wybiera, lokując nowe sklepy.

d36w7q2

Nowa usługa w Żabce

Pod koniec ubiegłego roku sieć poszerzyła swoje usługi i wprowadziła do oferty telewizyty lekarskie. Dzięki nim można zyskać poradę medyczną bez wychodzenia z domu.

Telewizyty będą oferowane w Żabce w dwóch rodzajach. Pierwszy wariant, wyceniony na 55 zł, umożliwia kontakt z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej (internista, pediatra). Za konsultację ze specjalistą zapłacimy 75 zł. W ofercie jest około 16 lekarzy specjalistów, w tym alergolog, dermatolog, endokrynolog, laryngolog, ortopeda, pulmonolog, ginekolog, geriatra, reumatolog, nefrolog i dietetyk.

Warunkiem skorzystania z konsultacji jest zakup vouchera w formie kodu na paragonie niefiskalnym. Kod na paragonie niefiskalnym w całości pokrywa koszt konsultacji z wybranym lekarzem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d36w7q2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36w7q2