Trwa ładowanie...
d3upaj9

Żabka wycofuje wódkę ze sprzedaży. Klientom oddaje pieniądze

Do jednej z partii alkoholu mogło przedostać się ciało obce. Zakupiony produkt można oddać w dowolnym sklepie sieci Żabka lub Freshmarket.
Share
Wycofany alkohol można oddać w dowolnym sklepie sieci Żabka lub Freshmarket
Wycofany alkohol można oddać w dowolnym sklepie sieci Żabka lub FreshmarketŹródło: Materiały prasowe
d3upaj9

Informację o wycofaniu produktu właściciel sieci Żabka podał na swojej stronie internetowej. Chodzi o Wódkę Staromiejską 38 proc. o pojemności 0,1 litra z partii oznakowanej numerem: L 2211707 2. Producentem alkoholu jest P.H.P Wiesław Wawrzyniak.

- W związku z uzyskaniem od producenta informacji o możliwości przedostania się ciała obcego do pojedynczych opakowań wskazanego produktu, Żabka Polska podjęła decyzję o wycofaniu całej partii towaru - czytamy w oświadczeniu.

Zobacz także: Zakaz handlu w niedzielę. Sklepy chcą zmian w Kodeksie pracy

Przedstawiciele sieci apelują do klientów o zwrot zakupionych produktów. Można go dokonać w najbliższym sklepie Żabka lub Freshmarket, a za przyniesiony produkt Żabka odda pieniądze.

- Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuację. Działanie firmy Żabka Polska podyktowane jest troską o bezpieczeństwo konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów - podkreślają przedstawiciele firmy.

d3upaj9
d3upaj9

Podziel się opinią

Share
d3upaj9
d3upaj9