ycipk-4k8gn5

Zabytkowy Fiat 125p w nagrodę. Polomarket organizuje loterię

Grupa POLOmarket obchodzi 22 urodziny. Z tej okazji przygotowała dla klientów tematyczną loterię zdrapkową. Główną nagrodą jest kultowy Fiat 125p z 1978 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Główną nagrodą jest kultowy Fiat 125p z 1978 r.
Główną nagrodą jest kultowy Fiat 125p z 1978 r. (Polomarket, Fot: Polomarket/mat pras)
ycipk-4k8gn5

- Nasza loteria to bardzo duży projekt z uwagi na liczbę i wartość nagród oraz fakt, że każda z ok. 3,3 mln zdrapek wygrywa – zapowiedział Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

Główną nagrodą jest Fiat 125p sprzed 40 lat, ale wygrać można też vouchery na kuchnie o wartości do 10 tys. zł każda, bony towarowe, a także wiele innych nagród rzeczowych, jak torebki oraz galanterię skórzaną marki Batycki, telewizory, sprzęt AGD, kultowe gumy do żucia Turbo oraz Pepsi Colę w butelce retro. Łączna liczba nagród wynosi ponad 3,3 mln.

Obejrzyj: Sytuacja w Biedronce może wpłynąć na ograniczenie zakazu handlu

ycipk-4k8gn5

– To już kolejne urodziny, które świętujemy razem z naszymi klientami. Z tej okazji przygotowaliśmy nie tylko atrakcyjne oferty promocyjne, ale przede wszystkim zdrapkową loterię tematyczną, nawiązującą do kultowych, wspominanych z sentymentem, polskich motywów z lat 70-tych. - zaznaczył Szultka.

Jak zapowiada Polomarket, cała akcja będzie nawiązywać do stylu retro. Zdrapki biorące udział w loterii mają formę zabawnych kartek żywnościowych, produkty świeże pakowane będą w specjalny papier stylizowany na gazetę, a głos lektora znany z Polskich Kronik Filmowych będzie opowiadał klientom naszych sklepów o kultowych rzeczach z tamtych lat.

ycipk-4k8gn5

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4k8gn5

ycipk-4k8gn5
ycipk-4k8gn5