Trwa ładowanie...

Zakupy w Wielkanoc. Do której otwarte są sklepy?

W Wielką Sobotę większość sklepów będzie otwarta krócej niż zwykle. Niektóre duże sieci handlowe będą pracowały do szesnastej, inne do siedemnastej lub osiemnastej. Zobacz, do której możesz jeszcze uzupełnić świąteczne zapasy.

Share
Zakupy w Wielkanoc. Do której otwarte są sklepy?Źródło: Eastnews, fot: East News
d2fjj12

Dwa najpopularniejsze w naszym kraju dyskonty - Lidl i Biedronka - pracują tego dnia do godziny 16. Netto z kolei popracuje w Wielką Sobotę do 18.
Tak samo długo będzie otwarta większość popularnych hipermarketów. Do 18 zrobimy zakupy w Auchan, Tesco i Kauflandzie. Z kolei aż do 22 będzie działał Carrefour. Godziny te obowiązują jednak tylko w sklepach tej sieci. Placówki franczyzowe Carrefour Express ustalają godziny otwarcia indywidualnie.

Podobnie będzie w przypadku sieci Piotr i Paweł - w zależności od sklepu godziny te są różne,a dokładną listę można znaleźć tutaj.

W niedzielę i w poniedziałek, jak w każde święta, duże sieci handlowe będą zamknięte. - Handlować mogą tylko sami właściciele sklepów lub osoby zatrudnione na umowę zlecenie lub umowę o dzieło - przypomina Danuta Rutkowska z Państwowej Inspekcji Pracy.

Zakaz handlu w święta nie dotyczy stacji benzynowych i aptek. Nie dotyczy też barów, restauracji, kwiaciarni i innych placówek użyteczności publicznej

d2fjj12
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fjj12