Trwa ładowanie...
df6c8aq
df6c8aq

ZCH Police podpisały z ARP aneks prolongujący spłatę pożyczki w wys. 150 mln zł

25.11. Warszawa (PAP) - Zakładów Chemiczne Police zawarły z Agencją Rozwoju Przemysłu aneks prolongujący do końca 2011 r. spłatę pożyczki w wysokości 150 mln zł - podała spółka w...
Share
df6c8aq

25.11. Warszawa (PAP) - Zakładów Chemiczne Police zawarły z Agencją Rozwoju Przemysłu aneks prolongujący do końca 2011 r. spłatę pożyczki w wysokości 150 mln zł - podała spółka w komunikacie. Police poinformowały też, że UOKiK zgłosił plan restrukturyzacji spółki do Komisji Europejskiej.

Police na początku listopada złożyły w Agencji Rozwoju Przemysłu zaktualizowany wniosek o udzielenie pomocy publicznej indywidualnej na restrukturyzację. Aktualizacja wniosku wynikała ze zgłoszonych przez ARP uwag do planu restrukturyzacji, stanowiącego załącznik wniosku. Działanie to miało na celu konwersję uzyskanej przez Police od ARP krótkoterminowej pomocy na ratowanie w długoterminową pomoc na restrukturyzację. Spółka złożyła też wówczas wniosek o prolongowanie do 31 grudnia 2011 roku terminu spłaty kapitału udzielonej przez ARP pożyczki na ratowanie.(PAP)

gsu/

df6c8aq

Podziel się opinią

Share
df6c8aq
df6c8aq