Trwa ładowanie...
d1tawhx

21 wykonawców chce budować fragment S7, wśród nich Budimex, Mostostal W. i Mirbud

06.08. Warszawa (PAP) - 21 wykonawców złożyło wnioski o dopuszczenie do przetargu na budowę drogi ekspresowej S7 Miłomłyn - Ostróda Północ. Wśród nich konsorcjum z Budimeksem,...

Share
d1tawhx

06.08. Warszawa (PAP) - 21 wykonawców złożyło wnioski o dopuszczenie do przetargu na budowę drogi ekspresowej S7 Miłomłyn - Ostróda Północ. Wśród nich konsorcjum z Budimeksem, konsorcjum z Mirbudem oraz Mostostal Warszawa - podała GDDKiA.

W postępowaniu przetargowym przyjęte zostały trzy kryteria oceny ofert. Oprócz ceny, jednym z kryteriów jest termin wykonania. Oznacza to, że wykonawca na etapie składania ofert będzie mógł zaproponować wykonanie zamówienia w terminie krótszym niż maksymalny - 23 miesiące, jednak nie krótszym niż 20 miesięcy. Do czasu realizacji nie wlicza się okresów zimowych. Trzecim kryterium oceny ofert jest okres gwarancji.

Spośród złożonych wniosków GDDKiA do końca października wybierze 20 wykonawców, do których zostaną wysłane zaproszenia do składania ofert cenowych. Na złożenie ofert cenowych wybrani wykonawcy będą mieli 40 dni.

Inwestycja polegać będzie na budowie 9,2 km odcinka dwujezdniowej drogi ekspresowej S7 wraz z budową dróg serwisowych, remontem wybranych dróg lokalnych, budową obiektów inżynierskich oraz obiektów ochrony środowiska. Maja powstać dwa węzły drogowe - "Miłomłyn Północ" i "Miłomłyn Południe".(PAP)

gsu/ osz/

d1tawhx

Podziel się opinią

Share
d1tawhx
d1tawhx