Trwa ładowanie...

22 nowe sklepy MediaMarkt. To koniec marki Saturn

Proces integracji sieci handlowych MediaMarkt i Saturn dobiegł końca. 22 placówki Saturna w całej Polsce funkcjonują już pod dobrze znanym konsumentom szyldem MediaMarkt. Strategiczna decyzja pozwoliła na wzmocnienie pozycji marki na polskim rynku.

Share
22 nowe sklepy MediaMarkt. To koniec marki Saturn
Źródło: MediaMarkt
d4fn3er

Obecnie w Polsce funkcjonuje 86 sklepów MediaMarkt z szeroką i atrakcyjną ofertą najnowszej elektroniki użytkowej. Kanały sprzedaży obu sieci zostały zintegrowane pod marką MediaMarkt. Sieć przejęła i realizuje wszystkie zobowiązania wobec klientów Saturna dotyczące zakupionych wcześniej towarów oraz usług.

- MediaMarkt od 20 lat cieszy się zaufaniem polskich konsumentów. Naszą ugruntowaną pozycję na rynku umacniamy dzięki temu, że maksymalnie koncentrujemy się na potrzebach klientów i zapewniamy im coraz lepsze doświadczenia zakupowe. Działając pod jedną silną marką możemy jeszcze efektywniej realizować założone cele - podkreśla Marcin Rosati, prezes zarządu Media MarktSaturn Polska.

d4fn3er

Sieć była prekursorem nowoczesnej dystrybucji elektroniki użytkowej w Polsce. Wyróżnikiem MediaMarkt zawsze była charakterystyczna reklama, atrakcyjna oferta cenowa i najszerszy pakiet usług, który jest stale wzbogacany. Klienci cenią fachowe doradztwo i wysoki standard obsługi.

W całej Polsce sieć zatrudnia ponad 4 tysiące pracowników. W październiku br. powiększy się o kolejny sklep stacjonarny, który zostanie uruchomiony w nowej katowickiej Galerii Libero.

d4fn3er

Podziel się opinią

Share
d4fn3er
d4fn3er