Trwa ładowanie...
d45k2d8

30 złotych za godzinę liczenia pasażerów. Taką ofertę ma ZTM

Zdarza ci się liczyć, z iloma pasażerami jedziesz? Teraz możesz na tym zarobić. Zarząd Transportu Metropolitalnego oferuje 30 złotych za godzinę takiej pracy.
Share
Za liczenie pasażerów płacą 30 złotych za godzinę (zdjęcie ilustracyjne).
Za liczenie pasażerów płacą 30 złotych za godzinę (zdjęcie ilustracyjne).Źródło: Unsplash.com, Fot: Ant Rozetsky
d45k2d8

30 złotych brutto za godzinę pracy w wariancie od 8 do 10 godzin. Taką ofertę przedstawił Zarząd Transportu Metropolitalnego.

Chętni "zasypali" ZTM zgłoszeniami. Do tego stopnia, że chociaż oferta na Facebooku pojawiła się w piątek 18 września o ok. godz. 11, to już o 14 zamknięty został etap zgłoszeń.

Czytaj: Ziemniaki za bezcen. "Przestały się opłacać"

d45k2d8

- Chętnych jest bardzo dużo. Musieliśmy zaktualizować post, że na zgłoszenia czekamy tylko do godziny 14, bo szybko mieliśmy komplet, 40 osób chętnych - mówi "Dziennikowi Zachodniemu" Michał Wawrzaszek, rzecznik prasowy Zarządu Transportu Metropolitalnego.

Jak tłumaczy w rozmowie z dziennikiem, liczenie pasażerów jest potrzebne do analizy, jakie obłożenie mają poszczególne linie w trakcie dnia. Pozwoli to na taką modyfikację przejazdów, by były one wydajniejsze.

Sprawdź: Ostrzeżenie GIS: filet śledziowy a’la matias z bakteriami wywołującymi listeriozę

Rozczarowanych brakiem możliwości szansy pracy przy liczeniu pasażerów możemy pocieszyć w ten sposób, iż nie będzie to praca na długo. Wielkie liczenie potrwa bowiem od października do końca listopada.

d45k2d8

Zobacz: Lech Poznań - Hammarby. Sponsor tłumaczy zmianę logo na koszulkach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d45k2d8

Podziel się opinią

Share
d45k2d8
d45k2d8