Trwa ładowanie...
d1rcozq

AAA Auto otworzyła w Katowicach drugi polski oddział

Warszawa, 14.12.2015 (ISBnews) - Po uruchomieniu w tym roku oddziału w Piasecznie, AAA Auto otworzyła w Katowicach swój drugi polski oddział, poinformowała firma.

Share
d1rcozq

"Nowy oddział będzie na początku działalności głównie skupował samochody, stopniowo szykując się do rozpoczęcia pełnej obsługi, co planowane jest w ciągu kilku najbliższych tygodni" - czytamy w komunikacie.

W pierwszym etapie nowe centrum, zlokalizowane przy Al. Roździeńskiego 91, będzie miało 2800 m2 powierzchni, na którym zmieści się 145 samochodów, z możliwością późniejszego zwiększenia tego obszaru do 2 hektarów, na blisko 1000 samochodów. W pierwszym etapie oddział stworzył 21 miejsc pracy, poinformowano także.

"Spodziewamy się, że w połowie przyszłego roku nasi klienci będą mogli wybierać samochody spośród 500 aut dostępnych na miejscu w salonie, ale także zdalnie w innym oddziale w Polsce" - powiedział dyrektor generalny Przemysław Vonau, cytowany w komunikacie.

d1rcozq

Firma podtrzymała zapowiedzi dotyczące uruchomienia kolejnych oddziałów w 2016 r.: zamierza uruchamiać kilka oddziałów rocznie, początkowo w największych miastach Polski. Kolejne oddziały zostaną najprawdopodobniej otwarte w Poznaniu, Wrocławiu i Bydgoszczy. W każdy z nich firma będzie inwestowała około 2 mln euro, a środki zostaną przeznaczone na adaptację siedzib oddziałów oraz zakup aut.

Grupa AAA Auto istnieje na rynku od 23 lat i prowadzi sieć salonów samochodowych w Czechach, Polsce, na Słowacji i Węgrzech. Od momentu rozpoczęcia działalności, Grupa AAA Auto obsłużyła ponad 1,6 mln klientów.

(ISBnews)

d1rcozq

Podziel się opinią

Share
d1rcozq
d1rcozq