Trwa ładowanie...
d4h1ihl
14-06-2016 16:36

AAT Holding rozpoczyna przegląd opcji strategicznych dot. dalszego rozwoju

Warszawa, 14.06.2016 (ISBnews) - Zarząd AAT Holding wraz ze swoim akcjonariuszem dominującym - Lock Syndication S.C.A. podjął decyzję o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych, związanych z dalszym rozwojem działalności, podała spółka.

Share
d4h1ihl

"Na obecnym etapie przeprowadzania przeglądu będą brane pod uwagę różne opcje strategiczne, w tym rozwój przez akwizycje komplementarnych biznesów na rynkach, gdzie obecna jest spółka, zawarcie aliansu z inwestorem strategicznym (branżowym lub finansowym), w tym w drodze transakcji kapitałowej, dokonanie transakcji o innej strukturze, jak również niepodejmowanie jakichkolwiek działań tego typu"- czytamy w komunikacie.

W ramach przeglądu opcji strategicznych wybrane podmioty będą mogły zostać dopuszczone do przeprowadzenia badania stanu spółki i jej grupy kapitałowej, podano także.

AAT Holding podał, że spółka oraz Lock Syndication zaangażowały spółkę Fidea jako doradcę finansowego wspierającego przy przeprowadzeniu przeglądu opcji strategicznych.

" Żadne decyzje związane z wyborem konkretnej opcji strategicznej nie zostały dotychczas podjęte i nie ma pewności, czy i kiedy taka decyzja zostanie podjęta w przyszłości"- podsumowano w informacji.

Grupa AAT Holding S.A. produkuje systemy sygnalizacji pożarowej, systemy telewizji dozorowej oraz dostarcza nowoczesne urządzenia ochrony osób i mienia renomowanych światowych producentów. Spółka notowana jest na GPW od października 2015 r.

(ISBnews)

d4h1ihl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h1ihl
d4h1ihl