Trwa ładowanie...
d2oneyt

ABC Data: Drugi US w Warszawie umorzył postępowanie podatkowe

Warszawa, 14.12.2016 (ISBnews) - Naczelnik Drugiego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Warszawie umorzył postępowanie podatkowe, w całości uznając za prawidłowe rozliczenia podatkowe ABC Data w badanym okresie września 2012 roku, podała spółka.

Share
d2oneyt

"Urzędnicy z Drugiego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego umorzyli postępowanie podatkowe w całości uznając za prawidłowe rozliczenia spółki w badanym okresie. W tym czasie ABC Data przeprowadziła w sumie 71 612 transakcji. Żadna z nich nie została zakwestionowana przez kontrolerów. Pokazuje to, że standardy spółki w zakresie przeprowadzanych transakcji są skuteczne oraz potwierdza opinię niezależnych ekspertów, że procedury wewnętrzne spółki należą do najlepszych w branży" - czytamy w komunikacie.

"ABC Data każdorazowo poddaje wszystkich swoich bezpośrednich partnerów biznesowych rygorystycznej weryfikacji. Opiera się ona o procedury wdrożone w spółce wiele lat temu, systematycznie analizowane i dostosowywane do obowiązujących przepisów prawa oraz najlepszych praktyk rynkowych. W ABC Data zasady nie istnieją jedynie na papierze, ale są wpisane w codzienne działania pracowników naszej firmy" - skomentowała prezes Ilona Weiss, cytowana w komunikacie.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji Urzędu Skarbowego, dzięki której możemy w pełni skupić się na dalszym rozwoju biznesu i realizacji strategii ABC Data" - dodała prezes.

ABC Data jest dystrybutorem sprzętu IT. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 4,86 mld zł w 2015 r.

(ISBnews)

d2oneyt

Podziel się opinią

Share
d2oneyt
d2oneyt