Trwa ładowanie...
d2y4u78

ABG zakończyło realizację kontraktu dla NATO o wartości ponad 50 mln zł

9.7.Warszawa (PAP) - ABG, spółka w 100 proc. zależna Asseco Poland, zakończyła realizację kontraktu dla Ośrodka NATO w Bydgoszczy o wartości ponad 50 mln zł netto - poinformowało...

Share
d2y4u78

9.7.Warszawa (PAP) - ABG, spółka w 100 proc. zależna Asseco Poland, zakończyła realizację kontraktu dla Ośrodka NATO w Bydgoszczy o wartości ponad 50 mln zł netto - poinformowało ABG w komunikacie prasowym.

Umowa był zawarta przez ABG 9 lipca 2007 r. i dotyczyła dostawy, implementacji i utrzymania pełnej infrastruktury informatyczno-telekomunikacyjnej dla Sojuszniczego Centrum Szkolenia Sił Połączonych (Joint Force Training Center) w Bydgoszczy. Wdrożenie obejmowało całość infrastruktury ICT i było realizowane w modelu pod klucz.

Zgodnie z warunkami kontraktu mimo formalnego zakończeniu projektu ABG przez najbliższe trzy lata świadczyć będzie usługi serwisowe w zakresie wdrożonej infrastruktury ITC. Ponadto w Bydgoszczy pozostają specjaliści ABG, którzy na bazie umowy outsourcingowej zajmują się administrowaniem systemem i infrastrukturą sieciową.(PAP)

gsu/ gor/

d2y4u78

Podziel się opinią

Share
d2y4u78
d2y4u78