Trwa ładowanie...
d2c1woa

Adam Sawicki obejmie funkcję prezesa T-Mobile Polska 1 czerwca

Warszawa, 24.03.2015 (ISBnews) - Adam Sawicki został nominowany na stanowisko prezesa T-Mobile Polska, które obejmie z dniem 1 czerwca 2015 roku, podał operator. Zastąpi na tym stanowisku Zachariasa Piperidisa, członka zarządu ds. operacyjnych w Grupie OTE w Grecji, który od 1 listopada 2014 pełni również tymczasową funkcję prezesa T-Mobile Polska.

Share
d2c1woa

"Jestem przekonana, że Adam Sawicki, który stanie na czele T-Mobile Polska, to właściwy człowiek do zmierzenia się z polskim rynkiem i branżą telekomunikacyjną. Jego rozległe międzynarodowe doświadczenie w obszarach dla klientów biznesowych i indywidualnych oraz na stanowisku prezesa GTS Central Europe, wesprze integrację z GTS, który ostatnio pozyskaliśmy oraz idealnie wpisuje się w projekt 'Lead in Business' - kluczowy element strategii DT" - powiedziała Claudia Nemat, członek zarządu Deutsche Telekom odpowiedzialna za Europę i Technologię, cytowana w komunikacie.

Adam Sawicki jest obecnie - do 1 kwietnia - dyrektorem generalnym i prezesem Netii.

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100% powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom, do której należą m.in. T-Mobile i T-Systems.

(ISBnews)

d2c1woa

Podziel się opinią

Share
d2c1woa
d2c1woa